Rodzina

Zawsze byłem wychowywany w myśl zasady, że Rodzina stanowi fundament naszego życia. Kontynuuję tę myśl i stawiam sobie ją za priorytet, dziękując swoim Rodzicom za możliwość obserwowania jej skutków. To coś wspaniałego móc być jednością w każdej sytuacji – szczególnie w trudnych chwilach.

Moją małą Rodzinę stanowią trzy wspaniałe córki Martyna, Olga i Hania z wyrozumiałą dla nas wszystkich Żoną Edytą na czele.

Dwie starsze córki Martyna i Olga mają już swoje dorosłe życie i już założyły swoje małe Rodziny. Najmłodsza córka Hania obecnie kontynuuje swoją edukację w liceum. Patrząc na ich rozwój jestem spokojny o kontynuację myśli o Rodzinie w ich życiu codziennym.

Jakie są moje funkcje w Rodzinie? Mogę krótko określić to słowami: zapracowany mąż, kochający tata i troskliwy dziadek szukający każdej wolnej chwili na pełnienie tych funkcji. Ponadto – teść mający dobry kontakt z zięciami Marcinem i Tomkiem, równie zapracowanymi i obciążonymi funkcjami w swoich Rodzinach.

Rodzina Martyny i Marcina ma dwie piękne nowe członkinie w postaci moich wnuczek: Agatki i Michalinki.

Z tego miejsca pozdrawiam również wszystkich Przyjaciół, których obecność w naszej Rodzinie ceniona jest od lat i jest zawsze wartością dodaną!

Od lewej: Hania, Ja, Edyta, Olga, Agatka i Tomek (Poznań, 2018 r.)

 

Od lewej: Marcin, Michalinka, Martyna, Agatka (Kołobrzeg, 2018 r.)

Wspomnę również o naszym czworonożnym członku Rodziny – Rubi nasza suczka, która umila nam codzienność!